Meinl - wc11zfa-m mn woodcraft quinto 11 zfa-m
2128 WC11ZFAM
  • All these product USP's are configurable in the CMS
  • To change, check Categories 'Category Attributes'
  • If not found, it will take the USP's from the parent category
Omschrijving
Professionele 11" conga cuban style met een karakteristieke sound.
- True Skin Buffalo Heads
- 10mm strong tuning lugs
- 5mm traditional TTR-Rims