Stagg - stb-ndura 15 c hoes voor 4/4 klassieke gitaar 15mm
STAGGSTBNDURA15C
  • All these product USP's are configurable in the CMS
  • To change, check Categories 'Category Attributes'
  • If not found, it will take the USP's from the parent category
Omschrijving
NDURA serie, nylon gitaarhoes voor 4/4 klassieke gitaar
- Heavy-duty 1680D buitenzijde van ballistisch nylon - Effectief beschermende lichtgewicht polstering met 10mm foamlaag van hoge dichtheid en een 2,5mm dikke rubberen schokbrekende laag - Nylon voering - Buitenvak met ritssluiting en ruimte voor effectpedalen, kabels, enz. - Groot bergvak voor bladmuziek en accessoires - Derde bergvak voor laptop, tablet, mobiele telefoon, etc. - Extra netvak aan zijkant - 2 versterkte, comfortabele handgrepen - 2 rugzakdraagbanden
- Kleur (binnen en buiten): zwart - Dikte: 15mm.