Stagg - stb-ndura 25 ub nylon basgitaarhoes 25mm
4100 STBNDURA25UB
  • All these product USP's are configurable in the CMS
  • To change, check Categories 'Category Attributes'
  • If not found, it will take the USP's from the parent category
Omschrijving
Ndura-serie gepolsterde ballistisch nylon hoes voor elektrische basgitaar
- Postering: 10 mm high-density schuimplastic, 10 mm low-density schuimplastic en 2,5 mm schokabsorberende laag (EVA)
- Materiaal: 1680D ballistisch nylon
- Voering: Nylon
- Grepen: 2 versterkte handvatten
- Draagbanden: 2 verstelbare, gepolsterde schouderbanden
- Dikte: 25 mm